Malowanie Natryskowe, Kielce - Oferta nr68377 - Oferteo.pl
 

Malowanie Natryskowe, Kielce


Cena brutto: 2.80 PLN
do uzgodnienia

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy poszukujące specjalistów od prac malarskich i wykończeniowych. Realizujemy prace malarskie i remontowe. Specjalizujemy się w malowaniu natryskowym, bez względu na rodzaj powierzchni (od ścian mieszkań, aż po wykonanie oznakowania poziomego – np. cienko i grubo warstwowo), malujemy biura, parkingi wielo- poziomowe konstrukcje hal magazynowych .
Jeżeli mają Państwo wątpliwości, czy określona usługa znajduje się w naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy pojawiające się wątpliwości. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań Klienta. Każda nasza oferta przygotowywana jest indywidualnie, na podstawie rozmowy z Klientem i po poznaniu jego wymagań. Nie oferujemy Państwu uniwersalnych usług, ale każdorazowo dobieramy termin, czas i sposoby wykonania zlecenia do oczekiwanych rezultatów. Szanujemy naszych Klientów, zapewniając im szybką i dokładną realizację zlecenia, bez względu na jego zakres.
Świadczymy usługi wysokiej jakości, o czym możecie się Państwo przekonać nawiązując z nami współpracę. W naszej ofercie znajdują się zarówno usługi jednorazowe, jak również regularne prace w dłuższych okresach czasu. Dla stałych Klientów i przy długoterminowych zleceniach oferujemy korzystne zniżki i indywidualnie negocjowane ceny usług.

Polska, Kielce
Faktura termin 30 dni
 
 


Liczba wyświetleń strony: 6292